Operator Productie - Asamblator Piese Mici - Montator Subansamble - Cluj-Napoca (CJ)

Persource

COR: 821103 - Montator Subansamble

Incadrări adiacente: 932906 - Muncitor Necalificat La Asamblarea, Montarea Pieselor

Localitate: Cluj-Napoca (CJ)

Industria: Automotive Piese / Componente Auto

Departamentul jobului: Productie / Asamblare / Montaj / Confectionare

Nivel Carieră - Experiență: 4 - Experimentat / Middle (3-5 ani) , 2 - Debutant / Novice (sub 1 an) , 3 - Junior / Începători (1 - 3 ani)

Job Types: Full time - 3 schimburi

Niveluri de educație acceptate: liceal 9-12 clase = Liceu cu Dipl. Bacalaureat , profesionala & dual = Atestat profesional , gimnazial (clasa 5-8) , şcoala de ucenici

Profiluri de educație școlară: *Tehnologic - Tehnic (Liceal - profesional - postliceal) , *Tehnologic - Servicii (Liceal - profesional - postliceal) , *Tehnologic - Resurse naturale și protecţia mediului (Liceal - profesional - postliceal)

Specializări profesionale acceptate:

Obiective Profesionale si de Cariera:

Angajam Operator productie - Asamblator Piese Mici: Este un loc de munca in Cluj-Napoca pentru femei, dar nu numai, se montează piese de mici dimensiuni, unde atenția la detalii si dexteritatea este importantă.

Cerințe:

Operator productie - Asamblator Piese Mici

- Studii medii, profil tehnic;
- Experienta in realizarea operatillor manuale;
- Experienta in procesele de montaj;
- Cunostinte de utilizare a aparatelor de montaj manual;
- Disponibilitate de munca in 3 schimburi si ore suplimentare.

Responsabilități:

  • asamblarea de sisteme de perii pentru electromotoare
  • asamblarea elementelor, componentelor electrice
Program de lucru:
  • 3 schimburi
    • 06:00 - 14:00
    • 14:00 - 22:00
    • 22:00 - 06:00
Oferta salarială - Pachet de beneficii:
  • Nivel salarial avantajos
  • Bonus de performanta
  • Bonus de prezenta
  • Transport pentru localitatile invecinate cu Cluj-Napoca.
Despre angajator:

Agentie de recrutare resurse umane pentru firme din Cluj-Napoca

Compania a fost înfiinţat în 1968 şi este prezent la nivel global cu
unitati de producţie în Germania, Europa de Est, Asia şi America de Nord.

Principala noastra competenţa este asamblarea sistemelor de perii pentru electromotoare, producând anual mai mult de 110 milioane de astfel de sisteme. Divizia noastră de automatizare concepe, proiectează şi construieşte cele mai diverse soluţii pentru aceste produse, de la atelierul simplu manual până la instalaţii complexe de producţie.
Alte competenţe sunt în producţia de piese complexe de material plastic şi prelucrarea CNC.

Fiecărei provocări în domeniile noastre: automotive, automatizare, tehnica materialelor plastice şi prelucrare CNC - îi avem:

ÎNTOTDEAUNA O SOLUŢIE.

Szilárd Pálfi
HR manager +40756025706 WhatsApp palfi.szilard@hummark.ro