Strungar / Frezor Cnc Prelucrari Mecanice, Cluj-Napoca - Strungar La Masini De Prelucrat In Coordonate - Cluj-Napoca (CJ)

Angajari, Cluj-Napoca locuri de munca

COR: 722424 - Strungar La Masini De Prelucrat In Coordonate

Incadrări adiacente: 722323 - Operator La Masini-Unelte Cu Comanda Numerica , 722415 - Frezor La Masini Roti Dintate , 722419 - Strungar La Strung Paralel Si De Detalonat , 722422 - Strungar La Masini Orizontale

Localitate: Cluj-Napoca (CJ)

Industria: Prelucrari Mecanice

Departamentul jobului: Fabricare / Procesare / Prelucrare

Departamente apropiate: Productie / Asamblare / Montaj / Confectionare

Nivel Carieră - Experiență: 2 - Debutant / Novice (sub 1 an) , 3 - Junior / Începători (1 - 3 ani) , 4 - Experimentat / Middle (3-5 ani)

Niveluri de educație acceptate: liceal 9-12 clase = Liceu cu Dipl. Bacalaureat , profesionala & dual = Atestat profesional

Profiluri de educație școlară: *Tehnologic - Tehnic (Liceal - profesional - postliceal)

Specializări profesionale acceptate: *Electromecanică: Tehnician electromecanic (Tehnologic -Tehnic, Liceal) , *Mecanică: Tehnician prelucrări pe maşini cu comandă numerică (Tehnologic -Tehnic, Liceal) , *Mecanică: Tehnician mecatronist (Tehnologic - Tehnic, Liceal) , Mecanica: Operator la maşini cu comandă numerică (profesional/dual) , *Mecanica: Tehnician proiectant CAD (Tehnologic - Tehnic, Liceal)

Obiective Profesionale si de Cariera:

Angajăm profesionist dedicat pentru postul de Strungar/Frezor CNC în domeniul Prelucrărilor Mecanice, în Cluj-Napoca. Candidatul ideal va fi responsabil de asigurarea funcționării eficiente a mașinilor-unelte cu comandă numerică, va studia comenzile, pregăti mașina-unealtă și prelucra piesele, garantând calitatea produselor finite. Dacă deții abilități solide în aceste domenii și ești în căutarea unei oportunități de carieră într-un mediu dinamic, te invităm să aplici.

Cerințe:

Strungar / Frezor CNC Prelucrari Mecanice, Cluj-Napoca

  • Experienţa în prelucrari mecanice, în operare strung sau freză CNC;
  • Cunostinţe tehnice/desen tehnic şi tehnologii de fabricaţie;
  • Disponibilitate de a lucra in Cluj Napoca.
Responsabilități:

  • Asigură funcţionarea maşinilor-unelte cu comandă numerica;
  • Studiază comanda, pregăteşte maşina-unealtă cu comandă numerică pentru executarea lucrării;
  • Prelucrează piesele si răspunde de calitatea produselor executate.
Oferta salarială - Pachet de beneficii:

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru modern
Stabilitate şi siguranţă.

Despre angajator:

Agentie de recrutare resurse umane pentru firme din Cluj-Napoca cu locuri de munca in Cluj-Napoca. Mai mult decat o agentie de recrutare in Cluj-Napoca cu servicii HR specifice unei agentii de resurse umane in judetul Cluj.

Szilárd Pálfi
HR manager +40756025706 WhatsApp palfi.szilard@hummark.ro